Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


До Дня пам’яті та примирення в усіх районах Дніпропетровська відбудуться урочисті заходи

8 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення й 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в усіх районах міста відбудуться покладання квітів до пам’ятників, військових поховань та зустрічі ветеранів:

Амур-Нижньодніпровський район

Об 11.00 покладання квітів до пам’ятника учасникам підпільної комсомольсько-молодіжної організації (пр. Воронцова, 1), військового поховання по пр. Воронцова, пам’ятника льотчикам 17-ї повітряної армії (вул. Маршала Малиновського, 20), бюсту двічі Герою Радянського Союзу Анатолію Брандису (просп. Газети «Правда»), меморіалу та братського військового поховання воїнів радянської армії, які загинули в боях при звільненні Дніпропетровська (вул. Петрозаводська), пам’ятника воїнам-односельчанам, які загинули в роки війни (вул. Передова, 604), пам’ятника загиблим воїнам дорожникам та воїнам автомобілістам, які загинули в роки Другої світової війни (вул. Тернова, 1), могили невідомим воїнам, загиблих у роки війни (пров. Славгородський).

Жовтневий район

Об 11.00 покладання квітів до пам’ятного знаку Галини Андрусенко (у сквері ім. Г. Андрусенко, просп. Гагаріна, 99).

О 12.00 зустріч ветеранів «Фронтова каша» (просп. Карла Маркса, 16).

Бабушкінський район

О 10.00 покладання квітів до пам’ятника Герою Радянського Союзу Михайлу Панікасі (перехрестя вул. Панікахи та Запорізького шосе).

Об 11.00 покладання квітів до братських поховань у парку 40-чя Перемоги (перехрестя Запорізького шосе та вул. Героїв Сталінграду).

Індустріальний район

О 12.00 мітинг пам’яті та покладання квітів до воєнного меморіалу на житловому масиві Клочко-6 та пам’ятника визволителям Дніпропетровська на алеї просп. Миру.

Красногвардійський район

О 10.00 покладання квітів до меморіалу у парку ім. Калініна (просп. Нігояна).

Кіровський район

О 10.00 програма для ветеранів у парку ім. Писаржевського (вул. Героїв Сталінграду, 24д).

Самарський район

О 10.00 покладання квітів до пам’ятника загиблим Курсантам – артилеристам (ж/м Північний (перехрестя вулиць Курсанта Скоробагатька та вулиці Курсантської).

Ленінський район

О 10.00 покладання квітів до пам’ятника воїнам 152-стрілецької дивізії (вул. Набережна Заводська).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.