Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині перевірили технічний стан системи централізованого оповіщення

Комплексні перевірки системи централізованого оповіщення в області проводяться щомісяця. Під час таких планових заходів не вмикають електричні сирени, проте до населення доводиться мовна інформація по проводовому радіо. За результатами перевірок система знаходиться в робочому стані та готова до використання за призначенням. Про це повідомили в департаменті взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

Стан готовності системи централізованого оповіщення (СЦО) області контролюється систематично. Технічні перевірки проводяться щоденно та щотижнево. Щомісяця проходить технічна перевірка щодо перехвату мовного тракту Першого національного каналу УТ-1 з передачею мовної інформації по Дніпропетровській області.

Довідка:

Система централізованого оповіщення — це комплекс організаційно-технічних заходів, каналів зв’язку та апаратури, яка розміщується у цехах та центрах електрозв’язку в містах і районах області, а кінцеві пристрої – в районних та міських відділах внутрішніх справ. СЦО покликана сповіщати про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В июне на Днепропетровщине проверят систему централизованного оповещения
27 марта на Днепропетровщине будут звучать сирены
В Днепре решили не включать сирены
28 ноября в Днепре проверят системы оповещения населения
В Днепре проверят систему оповещения