Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


На Дніпропетровщині воїни-танкісти вдосконалюють свою професійну майстерність у володінні новітніми вітчизняними зразками танкового озброєння

У Дніпропетровський області, на загальновійськовому полігоні оперативного командування «Схід», військовослужбовці окремих танкових з’єднань Сухопутних військ Збройних Сил України вдосконалюють свою професійну майстерність у володінні новітніми вітчизняними зразками танкового озброєння. Про це повідомляє прес-служба управління оперативного командування «Схід».

Як розповів начальник управління бойової підготовки — заступник командувача військ оперативного командування «Схід» з бойової підготовки полковник Валерій Залужний, в умовах, максимально наближених до бойових, проводиться ретельна підготовка визначених категорій військовослужбовців щодо опанування ними окремих сучасних зразків озброєння та військової техніки.

— Зокрема, на ділянках полігону висококваліфікованими фахівцями здійснюється навчання танкових екіпажів влучній стрільбі керованими танковими ракетами «Комбат» на велику відстань. Цей зразок озброєння – нова розробка українських конструкторів, яка дозволяє гарантовано знищувати броньовані та інші цілі на відстані понад 5 тисяч метрів. Проводити навчання особового складу, у тому числі офіцерів, допомагають представники заводу-виробника. Це обумовлено необхідністю швидкої та більш якісної підготовки особового складу, — зазначив полковник Валерій Залужний.

Досвід ведення бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції показав, що використання звичайних танкових снарядів, в залежності від той чи іншої обстановки не завжди ефективно. Тому на полігоні триває щоденна безперервна навчально-бойова робота воїнів-танкістів щодо засвоєння нових зразків озброєння.

Варто зазначити, що танкісти досить відповідально ставляться до виконання усіх вправ. За підсумками цього циклу занять, ефективність пусків керованих танкових ракет «Комбат» наближається до 100%.

Як повідомив представник Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» Василь Пєчкуров, даний тип озброєння виробляється в Україні по міжзаводський кооперації виключно вітчизняних підприємств.

За своїми бойовими, тактико-технічними характеристиками керована танкова ракета «Комбат» не тільки відповідає сучасним вимогам, але є однієї з кращих в своєму класі. Ця ракета значно розширює бойові можливості танка. За своїм призначенням і згідно з умовами, які перед розробником сформулювало Міністерство оборони України вона може уражувати броньовані цілі, бетонні укріплення, вертольоти тощо, — розповів він.

Також Василь Пєчкуров зазначив, що командування Сухопутних військ Збройних Сил України поставило завдання – у найкоротшій термін здійснити відповідну підготовку танкових екіпажів.

— Протягом короткого терміну було здійснено навчання фахівців, які сьогодні вже самі виконують обов’язки інструкторів та поширюють свої знання, навички та вміння, — сказав він.

Також представник Укроборонпрому подякував керівному складу Сухопутних військ Збройних Сих України, оперативного командування «Схід», а також усім бойовим офіцерам — інструкторам за професійний підхід та всебічне сприяння у якісній підготовці висококваліфікованих танкових екіпажів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Новомосковському загальновійськовому полігоні триває активна бойова підготовка частин та підрозділів Збройних Сил України
Вихованці Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відвідали розташування вартових неба (ФОТО)