Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На засіданні колегії Держфінінспекції в Дніпропетровській області обговорили результати роботи за І квартал 2015 року

15.05.2015 відбулось розширене засідання колегії Держфінінспекції в Дніпропетровській області, на якій обговорювались результати роботи за січень-березень поточного року, якість виконання централізованих доручень, взаємодії з правоохоронними органами.

Відзначалось, що діяльність Інспекції була спрямована на забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни, здійснення контролю за використанням бюджетних коштів, станом збереження державного та комунального майна у різних соціально-економічних сферах діяльності регіону.

Зокрема, протягом І кварталу 2015 року проведено 43 контрольні заходи, під час яких виявлено фінансові порушення на 33 підприємствах, установах та організаціях. Загалом виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 28 млн грн. Відшкодовано й поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму 4,4 млн грн, забезпечено наповнення державного та місцевих бюджетів на суму більш ніж 1 млн грн.

Також проаналізовано стан дотримання законодавства у сфері державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю) за 5 процедурами на загальну суму 26,4 млн грн. За результатами проведеного аналізу об’єктам контролю направлено рекомендації щодо розірвання договорів на суму 26,1 млн грн.

На виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» до Державної фінансової інспекції України направлено інформацію про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 12,6 млн грн.

Водночас актуальним залишається питання покращення стану правової роботи в частині забезпечення відшкодування завданих державі збитків, взаємодії з правоохоронними органами щодо своєчасного реагування на факти порушення законодавства. За результатами обговорення визначено пріоритетні напрями подальшої роботи, прийнято відповідні рішення.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Дніпропетровщині Павлоградський хімічний завод переплатив підрядникам майже 600 тис. грн
Фінінспектори Дніпропетровщини протягом 2015 року забезпечили відшкодування втрат на суму 28 млн грн
Під час ревізії Дніпропетровського коледжу фінінспектори виявили втрат майже на 600 тис. грн
На Дніпропетровщині новий головний держфінінспектор
КП «Нікопольтеплоенерго» зайво отримало субвенцій із держбюджету на суму майже 5,6 млн грн