Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську з початку року усиновлено 24 дитини-сироти

З початку року у Дніпропетровську усиновлено 24 дитини-сироти: 21 — громадянами України, троє – іноземцями. Про це повідомили в управлінні-службі у справах дітей Дніпропетровської міської ради.

За цей же період без піклування батьків залишилися 103 дитини. Органи опіки та піклування районних у місті рад 44 з них влаштували під опіку в сім’ї дніпропетровців, 10 дітей тепер будуть виховуватись у прийомних сім’ях, 4 дітей усиновлено, двох повернуто батькам.

Також з початку року у місті було створено 4 прийомні родини, до яких влаштовано 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 8 кандидатів на створення таких сімей пройшли навчання в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і наразі підбирають дітей.

Зараз у Дніпропетровську 81 прийомна родина, де виховується 113 дітей, і 12 будинків сімейного типу, де живуть 86 дітей, зазначають в управлінні-службі.

На сьогодні у Дніпропетровську на обліку перебуває 1 тисяча 709 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 1 тисяча 542 дитини виховуються в під опікою в сім’ях громадян, в прийомних родинах та у дитячих будинках сімейного типу, додають в управлінні-службі.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В 2017 году на Днепропетровщине приобрели 5 домов для детских домов семейного типа — Валентин Резниченко
На Днепропетровщине более 150 детских домов семейного типа: что это такое и как создать
Днепр готов предоставить земельные участки для строительства домов семейного типа
У травні на Дніпропетровщині нові родини знайшли 19 дітей
У Дніпропетровську з початку року усиновлено 18 дітей-сиріт