Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Багатодітна родина з Царичанського району отримала подарунки від Валентина Резніченка

Багатодітна родина Маликів, у якій виховується 10 дітей, отримала нову пральну машину, дитячий велосипед, солодощі та фрукти. Такі подарунки до Дня захисту дітей зробив сім’ї голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. Від його імені вітав щасливих батьків та їх малюків радник очільника області Гліб Пригунов.

Під час вручення подарунків малеча не стримувала емоцій. Не дочекавшись від’їзду гостей, усі разом почали роздивлятися велосипед.

«Я дуже про нього мріяв, у нас був, але він зламався. Обов’язково буду ділитися ним зі своїми братами та сестрою, гратимемось усі разом», – сказав шестирічний Веніамін.

Ще одним подарунком – пральною машиною – задоволені батьки. Малики розповідають, що оскільки дітей багато, прати доводиться щодня, стара машинка вийшла з ладу. Нова була вкрай необхідна, тому дуже за неї дякують.

«Зараз велика рідкість, коли батьки відважуються мати багато дітей. Родина, яка має мужність виховувати одразу десятеро, заслуговує на повагу. Віримо, що діти виростуть справжніми патріотами. Ми будемо допомагати родині», – сказав Гліб Пригунов.

Багатодітний батько Юрій Борисович розповів, що ще змалку мріяв про велику родину.

«Ми з дружиною довгий час не могли мати дітей, тому тепер кожного приймаємо як Божу нагороду», – сказав він.

Родина Юрія та Оксани Маликів мешкає у селищі Кравцівка Царичанського району. Мають десятеро дітей (дві дівчинки та 8 хлопчиків) та навіть вже троє онуків, яких подарувала найстарша донька. Їй 22 роки. Найменшому малюку Юрія та Оксани у червні виповниться лише місяць – Олег з’явився на світ 14 травня у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Общество без барьеров: В Днепре ко Дню защиты детей проведут инклюзивный фестиваль
В Днепре состоится фестиваль «FoxFest», посвященный Дню защиты детей
В Днепре пройдет акция в честь Дня защиты детей
В Хорватии дети из Днепропетровска отметят День защиты детей с украинским колоритом
Завтра днепропетровцев научат, как защитить детей от насилия в школе и дома