Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Ми беремо зобов’язання створити умови для безкоштовного оздоровлення дітей переселенців з Донбасу, Криму та дітей учасників АТО, – Максим Курячий

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Максим Курячий заявив на брифінгу у Верховній Раді, що найближчим часом до порядку денного сесії Верховної ради буде внесено його законопроект «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Документ надає пільги на оздоровлення дітям-переселенців з Донбасу, Криму та дітям учасників АТО.

«Найголовніше, що є в нашому житті, – це діти. Чужих дітей не буває. Саме тому, наш священний обов’язок забезпечити умови для розвитку дітей, забезпечити нашим дітям майбутнє, – заявив народний депутат. – Нещодавно у нас відбулася розширена нарада за участю голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка. Ми обговорювали нагальні питання розвитку регіону, серед яких — нагальна, яка до сьогоднішнього часу залишалася невирішеною – це відпочинок дітей учасників АТО та дітей переселенців із зони АТО. Тільки на території Дніпропетровської області зареєстровано більше 5 тис. дітей переселенців шкільного віку, які потребують негайної реабілітації та оздоровлення. В масштабах країни ці цифри звичайно вищі. Ця проблема не булла врегульована в законодавстві. Саме тому голова Дніпропетровської ОДА звернувся до народних депутатів з проханням знайти можливість врегулювати ситуацію. Саме тому, я, разом з коллегами Андрієм Павелко та Іваном Куліченко, підготували та зареєстрували відповідний проект закону. Ми беремо на себе зобов’язання в найближчий час внести цей законопроект до порядку денного сесії та прийняти за основу та в цілому».

Максим Курячий також повідомив, що народні депутати фракції БПП зараз працюють над розробкою повного соціального пакету підтримки для учасників АТО.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Учебный год в Литве проведут еще 15 детей АТОшников и переселенцев Днепропетровщины — Валентин Резниченко
Дети переселенцев и АТОшников вернулись после годичного обучения в Литве – Валентин Резниченко
В Днепре для детей переселенцев пройдет акция ко Дню Святого Николая
В Днепре детей переселенцев бесплатно обучат украинскому языку для ВНО
Еще десять детей участников АТО и переселенцев будут учиться в Литве, — Валентин Резниченко