Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Новий закон про ОСББ: що зміниться? (Інфографіка)

zhkhПрезидент підписав закон про ОСББ, який повністю руйнує монополію ЖЕКів. Він вступить в силу з 1 липня. Про це повідомив Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

Таким чином мешканці багатоквартирних будинків зможуть самостійно управляти власним будинком, обирати постачальників послуг та відмовлятися від них у разі неякісного обслуговування. Це ще один європейський закон, який віддаляє нас від радянської адміністративної системи управління і надає право власникам самим організовувати та відповідати за умови свого проживання.

 

osbb1

osbb2

osbb3

osbb4

1 коментар

  1. Михаил Дмитриевич:

    Вышел новый закон про осбб в Украине Наше осбб существует уже несколько лет. Скажите пожалуйста новые правила передачи с баланса на баланс и обязывает ли закон о капремонте дома перед перед передачей с баланса на баланс. Унас даже есть проэкт на капремонт дома наши дальнейшие действия. Спасибо.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Почти 350 заявлений подали в этом году жители Днепра на участие в программе софинансирования
В Днепре обсудили стратегический план развития ОСМД и ЖСК в городе
В Днепре создали открытую карту ОСМД
В Днепре создают Стратегию развития ОСМД и ЖСК
Изменения в программе софинансирования ремонтов домов Днепра