Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У травні на Дніпропетровщині нові родини знайшли 19 дітей

На Дніпропетровщині у травні створено 2 дитячі будинки сімейного типу та 4 прийомні родини. У цих нових родинах та вже існуючих в регіоні знайшли любов батьків 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомляє служба у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

Ще 15 дітей, що залишилися без батьків, поставлені на облік з усиновлення та найближчим часом знайдуть нові родини.

«На Дніпропетровщині робота з потенціальними батьками-вихователями ведеться постійно. Кожна родина, яка вирішила взяти дитину, проходить навчання. Підбираємо сім’ю для кожної дитини індивідуально. Лише протягом минулого тижня ми надали консультації 3 кандидатам в усиновителі», — наголошує начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віктор Візир.

Загалом з початку року усиновлено 64 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, влаштовано під опіку та піклування 301 дитину. Протягом 5 місяців цього року створено 6 дитячих будинків сімейного типу, до яких улаштовано 50 дітей, і 18 прийомних сімей, до яких улаштовано 46 дітей.

Зменшується кількість дітей, які виховуються в державних закладах. З початку року з інтернатів до сімейних форм виховання влаштовано 52 дитини. Наразі в інтернатних закладах виховується лише 5% дітей (444 дитини). В основному це діти, які найближчим часом вийдуть в доросле життя.

Загалом, на Дніпропетровщині діє 150 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховується 1040 дітей. Ще 708 дітей виховується в 384 прийомних сім’ях.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В 2017 году на Днепропетровщине приобрели 5 домов для детских домов семейного типа — Валентин Резниченко
На Днепропетровщине более 150 детских домов семейного типа: что это такое и как создать
Днепр готов предоставить земельные участки для строительства домов семейного типа
У Дніпропетровську з початку року усиновлено 24 дитини-сироти
У Дніпропетровську з початку року усиновлено 18 дітей-сиріт