Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


258 дітей Дніпропетровщини отримують психологічну допомогу

258 маленьких жителів Дніпропетровщини знаходяться в центрах соціально-психологічної реабілітації. 14 — приєдналися минулого тижня. Там вони отримують соціальну, психологічну, педагогічну, медичну та правову допомогу. Про це повідомили в Службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як пояснили в Службі, серед вихованців центру не тільки сироти: «Це діти, вилучені з неблагополучних сімей через загрозу їх здоров’ю та життю, діти, які зазнали насильства та ті, що залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють», — пояснила начальник відділу захисту прав дитини, усиновлення та розвитку сімейних форм виховання Служби Світлана Чернета.

Діти можуть жити в таких центрах декілька місяців, чекаючи, коли їм дадуть статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Далі їх усиновлять, влаштують до дитячого будинку сімейного типу або повернуть у родину.

Тим часом дітям надають комплексну допомогу і навіть вчать: «Вони відвідують школи, які розташовані поблизу центру, — розповіла Світлана Чернета. – Крім того, в центрах є медики і психологи».

За минулий тиждень нову сім’ю знайшли двоє вихованців центрів. Всього з початку року: 125. В області 7 таких центрів: по два в Дніпропетровську і Кривому Розі, по одному в Марганці, Дніпродзержинську та Апостолівському районі.

Всього в центрах протягом 1 півріччя 2015 року отримали допомогу 552 дитини, з них віком від 3 до 6 років – 171, від 7 до 14 років – 299, від 15 до 18 років – 82.

reabilitacija

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре состоятся психологические тренинги для жен АТОшников
На Днепропетровщине работает бесплатная круглосуточная линия психологической поддержки
В Днепре жертвы домашнего насилия могут получить социально-психологическую помощь
В Днепре открылся центр поддержки пострадавших от конфликта на Востоке Украины (ФОТО)
Медики из Днепропетровщины прошли обучение в Литве, — Валентин Резниченко