Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Люди мають розуміти, що вони влада, – Владислав Романов

Новий закон про вибори до місцевих рад – це підготовка рад до праці в нових умовах. Скоріш за все, нові ради пропрацюють не повний термін 2 роки. Про це сказав заступник голови Дніпропетровської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Владислав Романов під час ефіру на 9 каналі.

За його словами закон має стиковочний характер дозапуску місцевих рад на повну потужність відповідно до змін до Конституції, які будуть ухвалюватися Верховною Радою.

Нова влада разом з розширеними повноваженнями отримає відповідальність і важливо, щоб послуги надавались у відповідності до стандартів, говорить Владислав Романов.

«Ми затиснуті часом, нам треба провести вибори, ми затиснуті умовами військових дій на Донбасі. В Мінських угодах прописано, що ми маємо започаткувати відповідні конституційні зміни. Це теж накладає серйозну тривогу на цей процес. Але нам треба зараз не тільки продемонструвати, що ми дотримуємося Мінських угод, а й продемонструвати зміни наших рад, бо зараз відбувається фінансова децентралізація. Тоді виникає питання, чи зможуть вони скористатися цим вікном можливостей і чи не буде варіант, що вони будуть використані проти громади», — відзначив Владислав Романов.

Він додав, що проблема, що за багато років радянщини і 23 роки незалежної України відстань між громадою і владою не зменшилася, влада вибудувала навколо себе паркани, але зараз до громади будуть передані й повноваження, і ресурси і тепер все буде залежати від кожного представника громади.

«Не треба чекати, що хтось прийде, щось пообіцяє, за гривню пустить маршрутку на декілька тижнів. Людям треба зрозуміти, що вони зараз можуть переобирати цю владу, мають право і повинні це робити», — підкреслив Владислав Романов.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Перші сто днів роботи Валентина Резніченка громада оцінює позитивно, – Владислав Романов
Представники ОБСЄ дізнавалися про перші результати децентралізації на Дніпропетровщині
Проект закону про місцеві вибори — все-таки це крок вперед, – Владислав Романов
Реформа це не політичне гасло, а низка законів, – Владислав Романов
Децентрализация – главная реформа Украины: мнения днепропетровских экспертов (ФОТО, ВИДЕО)