Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Мешканці Дніпропетровська заборгували за воду 166 млн грн.

166 мільйонів гривень заборгували мешканці Дніпропетровська за послуги водопостачання та водовідведення. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила начальник управління водозбуту комунального підприємства «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій.

За її словами, лише за червень дніпропетровці недоплатили за воду понад 30 мільйонів гривень, це близько 23% від загальної суми нарахування. «Містяни повинні вчасно розраховуватися за спожиті послуги водопостачання та водовідведення, щоб не накопичувати борги. Через несвоєчасні розрахунки споживачів наше підприємство не може в повному об’ємі оплачувати «Аульському водоводу» покупну воду та «Дніпропрообленерго» електроенергію, а від цього напряму залежить забезпечення міста питною водою», — сказала Людмила Тонкопій. У той же час вона подякувала сумлінним платникам, завдяки яким підприємство може підтримувати об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства у працездатному стані та забезпечувати місто питною водою.

Людмила Тонкопій звернула увагу дніпропетровців на те, що у майбутньому будуть внесені зміни у тарифи на послуги КП «Дніпроводоканал». За її словами, відповідні розрахунки подані на розгляд Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Вона також закликала мешканців міста з метою економії коштів встановлювати прилади обліку, оскільки це дає можливість сплачувати за фактично спожиті послуги.

«Малозабезпеченим верстам населення та споживачам, які накопичили значну суму заборгованості, підприємство пропонує укладати договори на реструктуризацію боргів. Для цього необхідно звернутись до «Дніпроводоканалу» (вул. Червона, 21А, 101 кабінет) та написати письмову заяву», — додала Людмила Тонкопій.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: