Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Перші сто днів роботи Валентина Резніченка громада оцінює позитивно, – Владислав Романов

Переважно позитивно оцінюють жителі Дніпропетровщини перші сто днів роботи голови облдержадміністрації Валентина Резніченка. Про це сказав заступник голови територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Владислав Романов в ефірі Дніпропетровської ОДТРК.

За його словами головним викликом для обласної влади було зберегти стабільність і не допустити проявів сепаратизму на Дніпропетровщині, й зараз вже можна сказати, що це було досягнуто, мир і стабільність збережено в області.

«У нас не було такої ситуації як в Харкові, Одесі, і це робота обласних служб і обласної влади», — сказав Владислав Романов.

Тепер, за його словами, перед головою облдержадміністрації стоїть багато викликів, зокрема, зміна якості надання адміністративних послуг.

«Головний виклик Дніпропетровщини — демонструвати зміну якості. Ті електронні послуги, які зараз намагаються перевести в електронний формат – це великий крок вперед», — сказав Владислав Романов.

Він зауважив, що нині розпочалася децентралізація і зміщуються управлінські акценти до представницьких і органів самоврядування населення.

«Завдання – зробити так, щоб адміністративний механізм працював так, щоб люди не бачили як він працює, не спілкувалися з людиною, яка надає послуги, а їх отримували.Оце ідеальна модель управління. І тоді людина буде активним учасником громади комунікатором», — зауважив Владислав Романов.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Поздравление председателя Днепропетровской облгосадминистрации Валентина Резниченко с Новым годом и Рождеством Христовым
Президент назначил Валентина Резниченко председателем Днепропетровской ОГА
Кабмин согласовал кандидата на главу Днепропетровской ОГА
Президент уволил главу Днепропетровской ОГА
Привітання Валентина Резніченка з 8 Березня