Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Перший кредит для ОСББ – понад 96 тисяч гривень – видали на Дніпропетровщині

Кредит у 96 тисяч гривень, строком на 5 років взяло криворізьке ОСББ «Муравейник-11» для встановлення енергозберігаючих вікон в під’їзді свого будинку. 40% кредиту відшкодує держава. Про це повідомляють у департаменті ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА.

Постанова уряду передбачає компенсацію витрат на придбання «негазових» котлів, утеплення приватних будинків та багатоповерхівок. Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельним кооперативам держава відшкодує 40% кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

«Муравейник-11» — це перше ОСББ, яке скористалось цією допомогою.

Постанова стосується не тільки ОСББ, а й окремих людей. При заміні газових котлів населенню відшкодують 20% кредиту (але не більше 5 тисяч гривень). А при утепленні свого будинку чи квартири – придбанні матеріалів на покрівлю, вікон, утепленні стін, встановлені лічильника теплової енергії – 30% (але не більше 10 тисяч гривень).

??????????????????

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Почти 350 заявлений подали в этом году жители Днепра на участие в программе софинансирования
В Днепре обсудили стратегический план развития ОСМД и ЖСК в городе
В Днепре создали открытую карту ОСМД
В Днепре создают Стратегию развития ОСМД и ЖСК
Изменения в программе софинансирования ремонтов домов Днепра