Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Під час президентської наради у Кривому Розі силовики анонсували нові форми боротьби з контрабандою

У зоні АТО почнуть патрулювання 7 зведених мобільних груп з боротьби з контрабандою. Про це повідомив перший заступник голови СБУ Віталій Маліков на нараді Президента України Петра Порошенка з представниками силових відомств у Кривому Розі.

«Для виконання доручення президента був створений міжвідомчий штаб з контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів», — зазначив Віталій Маліков.

За його словами, до складу нових мобільних груп увійдуть співробітники СБУ, ГФС, МВС, ДПС України, військової служби правопорядку та представники волонтерських організацій. Їх завдання – припинити нелегальний контрабандний потокі.

За даними Віталія Малікова, впродовж останнього тижня поблизу лінії зіткнення були затримані 14 вантажівок з товарами широкого вжитку.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: До боротьби з контрабандою зброї в Дніпропетровській області треба підключити волонтерів, — Валентин Резніченко