Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Під Дніпропетровськом комунальники «погоріли» на фінмахінаціях

В Дніпропетровській області керівники «Комсервіса» вчинили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів компанії на сотні тисяч гривень.

КП Дніпродзержинської міської ради «Комсервіс» вчинило порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 300 тис. грн. Про це повідомляє ІА«Україна Комунальна» з посиланням на прес-службу Державної фінансової інспекції.

Контрольний захід, проведений спеціалістами Держфінінспекції, охопив період діяльності підприємства з 01 січня 2012 по 31 грудня 2014.

Зокрема, КП «Комсервіс» безоплатно надавало іншим підприємствам, розташованим уздовж міської меліоративної системи, послуги із приймання поверхневих вод, технічного обслуговування та утримання насосної станції. Через це підприємство недоотримало доходів на суму понад 182 тис. грн.

Крім того, посадові особи підприємства зайво сплатили кошти за послуги з санітарного утримання території міста, покрили витрати сторонніх юридичних осіб, із порушенням законодавства виплатили заробітну плату та провели нарахування на неї, зайво списали запчастини і пальне.

«За недотримання законодавства з фінансових питань на керівника та колишнього головного бухгалтера підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано до Слідчого відділу Заводського районного відділу Дніпродзержинського міського управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області», – йдеться в повідомленні.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Покровском исправительном центре обнаружили нарушения трудового законодательства
В Кривом Роге расследуют факт публикации недостоверной информации на плакате о кандидате
Итоги выборов: за какие нарушения в Днепре и области членам комиссий грозит тюрьма
В день голосования ОПОРА не выявила системных нарушений, которые бы повлияли на результаты выборов
Наблюдатель ОПОРЫ рассказал о нарушениях в Днепре в день голосования