Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Пільги отримають ті, кому вони потрібні в першу чергу, — Дніпропетровська ОДА

З 1 липня в Україні діють нові правила отримання пільг. Відтепер їх отримуватимуть тільки ті, у кого середньомісячний дохід не перевищує 1710 гривень. Про це начальник управління забезпечення соціальних гарантій Дніпропетровської облдержадміністрації Вікторія Чернигіна розповіла на прес-конференції.

Раніше, щоб отримати соціальну допомогу від держави, досить було мати посвідчення пільговика. Тепер пільги отримають ті, чий середньомісячний сумарний дохід на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує 1710 гривень. У розрахунок цього доходу входять зарплата, пенсія, стипендія, держдопомога, та доходи від підприємницької діяльності.

«Пільги отримають ті, кому вони дійсно потрібні. Нові правила не торкнуться інвалідів війни та військової служби, учасників бойових дій, постраждалих від Чорнобильської катастрофи I і II категорії, ветеранів військової служби та органів МВС», — пояснила Вікторія Чернигіна.

Вона зазначила, що в Дніпропетровській області зареєстровано 778 тисяч пільговиків. Зараз триває їх перевірка на право отримання пільг. У 354 тисяч жителів області вони залишаються в силі. Інші ще перевіряються органами соціального захисту.

За словами Вікторії Чернигіної, перевіряти право громадян на отримання пільг будуть 2 рази на рік: 1 січня та 1 липня.

У Дніпропетровській області майже 225 тисяч пенсіонерів, дохід яких не перевищує 1710 гривень. Крім того, у регіоні 314 тисяч дітей війни, майже 62 тисячі учасників війни та членів сімей померлих ветеранів, понад 16 тисяч багатодітних сімей.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепрянам рассказали, как обналичить льготу на коммунальные услуги
Днепрянам рассказали об изменениях выплаты льгот на жилищно-коммунальные услуги
Какие льготы нужны украинским ветеранам: результаты соцопроса
Удостоверение инвалида войны: как военному АТО получить его на Днепропетровщине
На чем Минфин сэкономит 5 млрд: кого лишают субсидий и пенсий