Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Понад 110 тисяч мешканців Дніпропетровська матимуть право на отримання пільг з урахуванням доходів

Понад 110 тисяч мешканців Дніпропетровська матимуть право на отримання пільг з урахуванням доходів. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Вікторія Сенаткіна.

«1 липня набуває чинності Постанова Кабінету Міністрів України №389 від 4 червня 2015 року про «Затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї». На сьогодні згідно цієї Постанови достатньо великій кількості категорій громадян для отримання пільги необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту населення і подати декларацію. На сьогодні розрахунок на призначення пільги не повинен перевищувати 1 тисячу 710 гривень на одну особу. Якщо середньомісячний дохід сім’ї з розрахунку на одну особу не перевищує зазначену суму, то пільговик має право на отримання пільги протягом наступних шести місяців», — зазначила Вікторія Сенаткіна. За її словами, вказувати у декларації необхідно доходи за останні шість місяців, у тому числі й членів сім’ї.

Розрахунок на отримання пільг з урахуванням доходів виконуватиметься двічі на рік. «У цьому процесі буде радикально змінений порядок взаємодії між управліннями праці та соціального захисту населення і комунальними підприємствами, які надають послуги. Зокрема, до районних управлінь подаватимуться декларації, їх розглядатимуть і потім до комунальних служб направлятиметься інформація про те, що особа має право на пільгу. Нараховуватимуть пільги в межах встановлених норм комунальні підприємства», — додала начальник управління.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепрянам рассказали, как обналичить льготу на коммунальные услуги
Днепрянам рассказали об изменениях выплаты льгот на жилищно-коммунальные услуги
Какие льготы нужны украинским ветеранам: результаты соцопроса
Удостоверение инвалида войны: как военному АТО получить его на Днепропетровщине
На чем Минфин сэкономит 5 млрд: кого лишают субсидий и пенсий