Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Понад 300 ліфтів планується відремонтувати до кінця року у Дніпропетровську

До кінця року у Дніпропетровську планується відремонтувати понад 300 ліфтів. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив начальник управління житлового господарства міської ради Михайло Лисенко.

«Понад 100 ліфтів планується відремонтувати капітально, у першу чергу будемо запускати в роботу ліфти, які не працювали 10-15 років», — сказав Михайло Лисенко. Він додав, що протягом травня-липня вже відремонтовано 194 ліфти житлових будинків. На сьогодні не працюють близько 400 ліфтів, з них у 9 згорів двигун, 14 мають інші неполадки, всі інші не працюють через крадіжки запчастин.

«Звертаюсь до дніпропетровців з проханням не бути байдужими. Якщо почули якісь сторонні звуки чи побачили підозрілих людей біля ліфту — викликайте міліцію. На сьогодні деякі ліфти обладнано сигналізацією. Показовим є те, що коли сигналізація спрацьовує, ніхто з мешканців будинку не виходить», — сказав Михайло Лисенко. Він додав, що на ремонт ліфтового кабелю в середньому необхідно 2- 3 тижні. Часто через вирізання цієї запчастини ламається електронна система, яка дорого коштує.

У житловому фонді комунальної власності міста 4 тисячі 140 ліфтів. Їх обслуговують чотири підприємства: ТОВ СП «Ліфтреммонтаж Дніпро», ТОВ «Ліфтремонт», ТОВ СП «Дніпропетровськліфт-2», ТОВ «НВО Дніпро-ліфт».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Заммэра Днепра Михаил Лысенко про Новый год, ремонт мостов, лифты и другие планы на 2019 год
С начала года в Днепре отремонтировали почти 300 лифтов и 110 кровель
До конца года в Днепре не будет ни одного неработающего лифта, — мэрия
Борис Филатов: 2018-й станет годом восстановления лифтового хозяйства в Днепре
За сообщение о похитителе лифта житель Днепра получил 7 тыс. грн. от заммэра