Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Близько 700 бійців АТО за літо прийняли лікарні Дніпропетровщини

Дніпропетровщина продовжує майже щодня приймати поранених та хворих військовослужбовців із зони АТО. Лише за два останніх місяці до лікарень області надійшло близько 700 бійців. Більше 300 з них знадобилися операції. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

На Дніпропетровщині медичну допомогу бійцям надають в 12 цивільних лікарнях та 2 військових госпіталях. Доставляють військовослужбовців із зони АТО 213 бригад швидкої та екстреної меддопомоги.

«Осколкові ураження, опіки, навіть поранення в самісіньке серце – за останній рік цивільні лікарі Дніпропетровщини навчилися справлятися з найважчими завданнями військової медицини. Для багатьох бійців вони стали справжніми янголами-охоронцями, які подарували друге життя. Завдяки медикам області розумієш: дива трапляються. Проте такі дива – це результат постійного самовдосконалення лікарів, десятків годин в операційних та найвищого професіоналізму», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Зараз у медустановах області лікуються 354 воїни АТО. Вони отримують не лише медичну, а й психологічну допомогу. Адреси та телефони, за якими військовослужбовці можуть звернутися за поміччю, розміщені на офіційному веб-сайті департаменту охорони здоров’я ОДА.

Загалом за час проведення АТО Дніпропетровщина прийняла найбільшу в Україні кількість поранених – понад 6 тис. Лікування та харчування військовослужбовців у цивільних медзакладах коштувало обласному бюджету майже 22 млн. грн. Валентин Резніченко звернувся до Кабміну з проханням коштом держбюджету фінансувати лікування поранених в цивільних медустановах.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпропетровському військовому госпіталі небайдужі громадяни допомагають відновлювати лікувальну базу
Військові медичні заклади Дніпропетровщини проінспектують
Дніпропетровські медики вивезли із зони АТО близько 2 тисяч постраждалих бійців та мирних мешканців
Майже 6,4 тисячі бійцям допомогли у медзакладах Дніпропетровщини
В больнице им. Мечникова бойцам перелили 2,5 тонны крови