Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У нас узгоджені дії по спільному висуненню кандидатів від «Солідарності» і «Удару», — Гліб Пригунов

Об’єднання партій «Солідарність» — Блок Петра Порошенка та «Удар» почалося вже давно, і це основа для перемоги демократичних сил на місцевих виборах. Про це сказав голова секретаріату Дніпропетровської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка», депутат облради Гліб Пригунов під час прес-конференції.

«Не одну кампанію в Дніпропетровській області ми провели спільно з партією «Удар». У великих містах, районах, де є сильні представники «Удару», ми давно ведемо спільну політичну роботу. Це Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ, багато районів області. Думаю, що Дніпропетровськ теж не стане винятком. Сьогодні у нас є ряд узгоджених позицій по спільному висуненню кандидатів як від партії «Солідарність», так і від партії «Удар» в обласні, міські, районні ради. Упевнений, що єдиний потужний демократичний кулак нарешті зафіксує перемогу демократичних сил в Дніпропетровській області, чого не було ще з часів встановлення незалежності в Україні», — сказав Гліб Пригунов.

За його словами політична сила ставить для себе завдання створити демократичну більшість в радах всіх рівнів Дніпропетровської області й вона відкрита для об’єднавчих процесів з іншими політичними силами та громадськими організаціями.

«В Дніпропетровській ми співпрацюємо з багатьма громадськими об’єднаннями, ведемо дискусії з представниками інших політичних партій. Думаю, на кінець вересня, коли почнеться висунення кандидатів до місцевих рад, ми вийдемо на широку коаліцію», — сказав Гліб Пригунов.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: