Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


95% багатоповерхівок Дніпропетровщини готові до опалювального сезону

На Дніпропетровщині до нового опалювального сезону вже перевірені 14,8 тисячі багатоповерхівок та 1,4 тисячі котелень. Регіон готовий до зими на 95%. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

Завершено промивку опалювальних систем всіх 6,7 тис. багатоповерхівок. Проведено перевірку та ліквідовано пошкодження більше 3 тисяч кілометрів теплових мереж. Відремонтовано 1,8 тис. дахів.

«Очільник регіону Валентин Резніченко поставив завдання – до 1 жовтня повністю підготувати регіон до опалювального сезону. Наразі цей процес завершується. Практично всі роботи виконані. Залишилося підписати акти готовності будинків та котелень. Кожен очільник міста персонально відповідає за цей процес. Люди не повинні постраждати через недбалість місцевих чиновників», — наголосив директор департаменту ЖКГ та будівництва Андрій Коломоєць.

Наразі вже оформлено та підписано 8 тисяч паспортів багатоповерхівок. Це 52% всіх будинків. Також підписано 33% таких актів для котелень регіону.

Як зазначив Андрій Коломоєць, з 1 жовтня всі міста Дніпропетровщини мають бути готові у разі зниження температури розпочати опалювальний сезон.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре бывшие абоненты «Южмаша» будут меньше платить за тепло
Днепр готов к отопительному сезону
Как в Днепре проходит подготовка к отопительному сезону
В Днепре 315 домов, которые отапливал «Южмаш», будут обслуживать коммунальные предприятия
Как Днепр подготовился к отопительному сезону