Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


«Батьківщина» оголосила кандидатів до Дніпропетровської обласної ради

У вівторок, 22 вересня, в обласній організації партії «Батьківщина» відбувся з»їзд політичної сили, на якому оголосили список кандидатів на вибори до обласної ради. До нього увійшов 121 партієць. Про це пише «Дніпроград».

Як повідомила Антоніна Ульяхіна, голова Дніпропетровської обласної організації «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», кожний кандидат гідний бути у новому керівному складі регіону. «Ми одні з перших провели люстрацію у своїх рядах. Було виключено людей, які не виправдали надій. Наша програма націлена на досягнення миру, зниження тарифів, зняття податків. Наша сила хоче зробити владу відкритою. І до цієї мети ми будемо йти», — розповіла Антоніна.

Під час оголошення кандидатів називали тільки їхні прізвище-і’мя та округ. Іншої інформації «Батьківщина» не надала. Крім того, її немає і на сайті політичної сили.

Всього у Дніпропетровщині від партії «Батьківщина» буде балотуватися три тисячі кандидатів, гендерна доля складає 70% — чоловіки, 30%- жінки.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Депутат Европарламента, требующий от Путина освобождения Савченко, не знал, что летчица баллотируется в Раду
В Днепропетровске создан Штаб общенационального сопротивления российской агрессии
В Днепропетровске журналисты пикетировали областную «Батькивщину» против законопроекта «О превентивном задержании лиц»
Сессия Днепропетровского облсовета не состоялась. Возможно проведение досрочных выборов
Политические итоги понедельника: борьба за кресло председателя Днепропетровского облсовета продолжается, сессию перенесли на завтра