Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Більше 4 тисяч мешканців Дніпропетровщини вже приватизували кімнати гуртожитків

Мешканці 138 гуртожитків Дніпропетровщини мають право на приватизацію кімнат. Це більше 23 тисяч людей. З них на сьогодні 4 тисячі отримали житло у власність. Про це повідомляють у департаменті ЖКГ та будівництва облдержадміністрації.

Незважаючи на те, що законодавчо приватизація квартир у гуртожитку дозволена ще з 2008 року, до цього часу це питання вирішувалося доволі повільно.

Із 301 гуртожитка Дніпропетровщини статус комунальної власності отримали лише 186. Ще 20 залишаються в державній власності, 95 – на балансі підприємств.

«Дуже часто проблема полягає у тому, що підприємства — власники гуртожитків закрилися чи збанкрутіли, передали будівлю у власність іншим підприємствам. У таких випадках дуже складно встановити власника, — розповідає директор департаменту ЖКГ та будівництва Андрій Коломоєць. Для вирішення таких й багатьох інших проблем діє відповідна робоча група. Очільник регіону Валентин Резніченко поставив завдання активізувати роботу та забезпечити мешканців гуртожитків власним житлом».

Він додав, що проблемою залишається й низька активність жителів гуртожитків. Із 13,2 тисяч кімнат, що переведені у комунальну власність, приватизовані лише 2,2 тисячі.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Коррупция и «рабство» в общежитиях Днепра: студенты жалуются на принудительную отработку
В Днепре обсудили права и обязанности жителей студенческих общежитий
Как поселиться в общежития Днепра и за что могут выселить
Житловий фонд «втрачає» гуртожитки
В Днепропетровске жители заводских общежитий заявляют о давлении на них со стороны владельцев и угрозе выселения из помещений