Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Більше 400 мешканців Дніпропетровщини вже зареєструвалися на Стратегічну сесію

425 небайдужих жителів регіону бажають визначити новий шлях розвитку Дніпропетровської області. Всі вони зареєструвалися до участі у Стратегічній сесії. Запис учасників продовжиться до вечора 26 вересня. Дніпропетровська облдержадміністрація запрошує ініціативних патріотів області до співпраці.

27 вересня Громадянська Платформа «Нова країна» проведе Стратегічну сесію Дніпропетровщини. На ній визначать пріоритетні напрямки розвитку регіону на найближчі 3-5 років.

Протягом 8 годин триватимуть тематичні обговорення, мозкові штурми та дискусії. За цей час учасники сесії мають виробити низку стратегічних ідей з розвитку Дніпропетровщини.

Очільник регіону Валентин Резніченко підтримає найкращі проекти та ініціативи від представників малого та середнього бізнесу, ТОП-менеджерів підприємств, волонтерських організацій, громадських об’єднань, від жителів Дніпропетровщини, що стануть учасниками Стратегічної сесії.

«Дніпропетровщина вже має позитивний досвід співпраці з волонтерами. Ми залучаємо до співпраці ініціативних, талановитих патріотів та будемо разом змінювати регіон та країну. Лише об’єднавши зусилля, ми побудуємо справді сучасний та перспективний регіон», — зазначив Валентин Резніченко.

Тематика Стратегічної сесії різностороння: інвестиції, малий та середній бізнес, господарство та інфраструктура міст, IT-технології в адміністративному комплексі, медицина, транспортно-логістична система, культура та креативні заходи, освіта та наука, якість життя.

Зареєструватися для участі у Стратегічній сесії дуже просто. Достатньо заповнити Анкету учасника за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1q0CPD1DlRZ52vml9ycJexjLJWMJQks_wYG1v10skRoA/viewform.

Сесія розпочнеться 27 вересня о 10:30, реєстрація з 9:30 до 10:30.

Місце проведення: Культурно-діловий центр «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4/26).

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Валентин Резніченко підтримає найкращі ініціативи Стратегічної сесії Дніпропетровщини
Стратегічна сесія Дніпропетровської області