Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина оновлює парк комунальної техніки

Дніпропетровщина оновлює парк комунальної техніки у містах та районах. Цього року за кошти обласного бюджету закупили 32 одиниці спецтехніки HYUNDAI та SHANTUI. Це 19 навантажувачів, 8 автогрейдерів та 5 прибиральних машин. Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Ми поступово оновлюємо парк комунальної техніки в містах та районах області. Це сучасні зразки спецмашин відомих фірм, які дозволять комунальним службам працювати ефективно. Найбільше роботи в них буде восени та взимку. Нові машини допоможуть забезпечувати безперешкодний рух пасажирського транспорту та виконувати інші роботи з благоустрою», — зазначив очільник області.

Зараз ведеться розподіл нової техніки. Вже найближчим часом її отримають міста та райони, де вона найбільше необхідна.

Софіївщина стала першим районом, який цього року отримав нову спецтехніку від обласної влади. Там розчищати дороги цієї зими буде вже сучасний автогрейдер.

«В першу чергу, ми будемо допомагати сільським районам, де є проблеми з технікою, оскільки саме тут вона є найбільш застарілою. Зимою це особливо актуально, оскільки за межами великих населених пунктів боротьба з негодою вдвічі складніша. І від того, наскільки якісне у них матеріально-технічне забезпечення, залежить добробут наших жителів. Ми закуповуємо нову техніку, щоб зимові замети не перешкоджали людям доїжджати до роботи, лікарень, шкіл, дитсадків тощо», — сказав директор департаменту ЖКГ та будівництва облдержадміністрації Андрій Коломоєць.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре представили новую коммунальную технику для уборки улиц
В центре Днепра установят тысячу антивандальных урн
В августе улицы Днепра начнут убирать новые поливальные машины и пылесосы
В Днепре представили новую комбинированную технику для уборки города
В Днепре забрендируют коммунальную технику