Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Дніпропетровська міська рада обіцяє до кінця року максимально усунути проблему підтоплень на житловому масиві Діївка

До кінця поточного року буде максимально усунута проблема підтоплень на житловому масиві Діївка. Про це під час виїзної робочої наради у цьому мікрорайоні повідомив перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

«Житловий масив Діївка, зокрема мешканці вулиць Повстанська, Відродження, Омська, Власенка, протягом тривалого часу страждали від підтоплень. Для усунення цієї проблеми було розроблено відповідний проект і сьогодні розпочато роботи по його реалізації. На ці цілі з міського бюджету виділено 20 мільйонів гривень. До кінця року стоїть задача максимально усунути підтоплення за рахунок зменшення рівня ґрунтових вод, а також виконати роботи по відводу паводкових та дощових вод у річку Дніпро», — зазначив Анатолій Крупський.

Зокрема, по провулку Відродження знаходиться декілька озер, які штучно утворилися через паводкові та дощові води. Через ці озера і відбуваються підтоплення, особливо після сильних опадів. «На сьогодні у близько 200 домоволодінь вода знаходиться у підвалах та льохах. Для ліквідації цієї проблеми роботи вже розпочато. Зокрема, зараз розчищаються озера, буде прокладено відповідні дренажні канали, улаштовано три басейни, які накопичуватимуть воду і перекачуватимуть її Дніпро», — додав Анатолій Крупський. Під час заходу перший заступник міського голови домовився з мешканцями щомісяця зустрічати для інспектування та оцінки якості виконаних робіт.

Реалізація проекту по захисту територій від підтоплень та затоплень вулиць мікрорайону Діївка дасть змогу ліквідувати цю проблему на території площею 14,5 га. Зокрема, відповідні роботи проводяться в районі провулку Відродження, вулиці Власенка та Повстанській.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Подтопления и оползни: чего ждать Днепру, когда аномальный снег начнет таять
Как в Днепре борются с подтоплением улиц на левом берегу
От подтоплений в домах спасли полторы тысячи криворожан — Валентин Резниченко
Две тысячи жителей Кривого Рога спасли от подтоплений в домах — Валентин Резниченко
Команда ДнепрОГА завершает проект по ликвидации подтоплений села Мишурин Рог — Валентин Резниченко