Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Довгоочікуваний відпочинок: 13-річний син бійця АТО безкоштовно оздоровиться

13-річний Микита все літо провів «на асфальті». На підприємстві, де працював батько хлопчика до мобілізації в АТО, путівок до дитячого табору не знайшлося. А самостійно оплатити відпочинок батькам не стало коштів. Допомогти оздоровити дитину в очільника області Валентина Резніченка під час особистого прийому попросила мама хлопчика. Наступного місяця Микита зможе підлікуватися в санаторії «Солоний лиман», а потім розважитися – у дитячому таборі «Перлина Придніпров’я».

Мама Микити Юлія Івлєва розповіла, що він з народження має ортопедичні захворювання. «У сина плоскостопість. Раніше він займався хокеєм. Але чотири роки тому почалися проблеми з серцем і суглобами, і він мусив полишити тренування», — зазначила жінка.

За словами Юлії, зараз у хлопчика посилився біль в колінах. «Потрібно пройти курс реабілітації. Раніше ми лікувалися в приватному ортоцентрі. Але зараз тато Микити в АТО і сума для нас непідйомна. До того ж, все літо Микита провів у місті», — поскаржилася жінка.

Валентин Резніченко запевнив: путівки на оздоровлення та відпочинок для хлопчика будуть. Домовилися, що спочатку дитина підтягне здоров’я в Обласній фізіотерапевтичній лікарні «Солоний лиман», а потім – розважиться у дитячому центрі «Перлина Придніпров’я».

«Я вдячна керівнику регіону, що допоміг вирішити питання, — сказала Юлія Івлєва. – Ми хочемо повернутися у спорт, а навесні чекаємо нашого тата додому».

Загалом на особистий прийом до Валентина Резніченка у Дніпропетровську звернулося 12 людей. Вони просили допомогти отримати житло, виділити матеріальну допомогу на лікування тощо.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.