Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Лікарі з зони АТО відвідали своїх підопічних в обласній лікарні ім. Мечникова

Понад 30 демобілізованих лікарів повертаються із зони АТО додому. Серед них й троє справжніх героїв – брати Собко та їх колега Дмитро Бешлей. На рахунку медиків більше 550 операцій. Перед від’їздом до рідного Львова чоловіки завітали до обласної лікарні ім. Мечникова. Сюди потрапляли майже всі, кого їм доводилось рятувати на передовій.

У лікарні медиків зустрічали як справжніх героїв. Тут вони отримали пам’ятні медалі від очільника регіону Валентина Резніченка.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа відзначила, що лікарів зі Львова полюбили місцеві колеги та звичайні люди зі сходу країни. Їм довіряють, цінують. Вони справжні професіонали. Єдине, що їх обмежувало – відсутність на передовій такого обладнання, яке є в обласній лікарні ім. Мечникова.

У мирному житті 38-річний Андрій Собко працював онкохірургом, його менший на два роки брат Роман – дитячим анестезіологом. Обидва потрапили до зони АТО у жовтні. Спочатку працювали у мобільній бригаді, потім у Селидівській лікарні, а останнім часом рятували постраждалих у 66 військовому госпіталі. Також виїжджали до районів. На рахунку братів-медиків 700 евакуйованих людей, 400 складних операцій, 120 пролікованих цивільних та навіть 10 дітей.

«У нас був пацієнт, якому майже відірвало кінцівки, проте на шляху до лікарні він весь час співав Гімн України. Ми рятували героїв і сприймали це за честь. Дякуємо медикам лікарні Мечникова за допомогу, за поради. Сьогодні ми побачили деяких хлопців, яким ми надавали першу допомогу. Вони одужують, це дуже приємно. Наші герої у надійних руках», – сказав Андрій Собко.

Колега братів 32-річний Дмитро Бешлей – талановитий кардіохірург. У жовтні 2014-го був на підсиленні у Дніпропетровському військовому госпіталі, у зону АТО вперше потрапив у січні. Перший час працював у Маріуполі, а згодом приєднався до братів Собко. Лікар провів понад 150 операцій, у тому числі й постраждалим мирним мешканцям.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В больнице Мечникова можно заключить декларацию с семейным врачом
В Днепре из больницы им. Мечникова массово увольняются медработники
Очередную партию книг доставили в буккроссинг больницы Мечникова
Больница им. Мечникова приглашает днепрян сдать донорскую кровь
В Днепре произошел пожар в больнице им. Мечникова