Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Ще дві групи атошників йдуть на IT-курси у Дніпропетровську

Не встигли перші групи бійців закінчити безкоштовні IT-курси, а вже набралися дві нові і незабаром почнуть навчання. 10 воїнів записалися на базові заняття, 18 — на просунуті.

Просунута група 3,5 місяці інтенсивно вивчатиме верстку веб-сайтів. Орієнтовно заняття почнуться наступного понеділка. Базова група на 2 місяці зануриться в тонкощі комп’ютерної грамотності. Їх курс стартує наприкінці жовтня. Заняття пройдуть у навчальному центрі Level Up, де 24 бійця вже осягають високі технології. Наразі Дніпропетровська ОДА організовує заняття з IT в Кривому Розі. Вони розпочнуться найближчим часом.

«Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші захисники адаптувалися в мирному житті, — зазначив керівник області Валентин Резніченко. — Це громадянський обов’язок кожного українця. І для Дніпропетровської облдержадміністрації — це завдання номер один. Тому ми постійно запускаємо проекти допомоги бійцям АТО і на досягнутому не зупиняємося».

Крім IT-курсів, керівництво регіону створило низку програм, спрямованих на соціалізацію воїнів. На базі Дніпропетровської ОДА майже 3 місяці працює Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. За цей час туди звернулося більше тисячі бійців. А на гарячу лінію психологічної підтримки при облдержадміністрації — більше 500. Днями стартує інтенсив з англійської мови, на який записалися 60 воїнів.

У жовтні дні відкритих дверей для учасників АТО проведуть в Центрі професійно-технічної освіти. Бійці познайомляться з найбільш затребуваними професіями і запишуться на курси. Запущена у регіоні й програма оздоровлення воїнів в санаторіях України. Приблизно 300 путівок видала держава, ще 151 захисник оздоровився коштом місцевих бюджетів та спонсорів. Також Дніпропетровська ОДА домовилась з Центром безоплатної вторинної юридичної допомоги про те, щоб учасники АТО та їх сім’ї могли безкоштовно користуватися послугами юристів.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Как стать продвинутым Интернет-пользователем — молодежь области приглашают на бесплатный тренинг
На Днепропетровщине бойцам АТО предлагают научиться программированию
Более 300 участников АТО с Днепропетровщины получили новые специальности на IT-курсах – Валентин Резниченко
Три новые группы участников АТО начали обучение на IT-курсах — Валентин Резниченко
Более 200 АТОшников завершили IT-курсы на Днепропетровщине, — Валентин Резниченко