Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську наступного року буде відкрито єдиний Центр надання адміністративних послуг

У Дніпропетровську наступного року буде відкрито єдиний Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Набережна Леніна, 37. Про це під час виїзної робочої наради у приміщенні за вказаною адресою повідомив перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

«Сьогодні центр надання адміністративних послуг працює на лівому березі на просп. Правди, 42 та на правому березі – у приміщенні міської ради за адресою Карла Маркса, 75. Для зручності мешканців буде відкрито єдиний центр надання адміністративних послуг. Нове приміщення під центр є досить великим, його площа складає близько 1 тисячі 300 квадратних метрів, і знаходиться у центральній частині міста з розвинутою транспортною інфраструктурою. Якщо сьогодні лівобережний та правобережний центри відвідують близько 400 осіб, то у новому єдиному центрі їх кількість буде збільшена до 800», — зазначив Анатолій Крупський.

За його словами, у першому півріччі 2016 року планується відкрити центральну частину Центру, а до кінця того ж року повністю ввести його в експлуатацію, у тому числі зробити приміщення під архів. «У новому Центрі з сучасними комфортними умовами не буде кабінетів, адміністратори працюватимуть в єдиному великому приміщенні, щоб уникнути будь-яку корупційну складову у наданні адмінпослуг»,- додав перший заступник міського голови. Під час наради він також доручив відповідним службам облаштувати заїзний карман для паркування автомобілів.

На сьогодні у центрах надання адміністративних послуг можна отримати 129 різних видів адміністративних послуг.

adminuslugi2

adminuslugi3

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Днепропетровщине за средства инвесторов планируют строить новые Центры предоставления админуслуг
«Мобильный офис» Каменского ЦПАУ впервые предоставил услугу по регистрации недвижимости
Криворожский центр админуслуг «Виза» выдал первый паспорт в виде ID-карты
На Днепропетровщине открыли новый ЦНАП — в Новоалександровской громаде
В Каменском расширен перечень услуг, предоставляемых через ЦПАУ