Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У П’ятихатському районі відремонтують дороги

Щодня мешканці Саївки долають неабиякі труднощі на шляху до школи чи дитячого садочка. Центральні вулиці села розбиті. Допомогти відновити дороги просив у голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка місцевий житель пан Микола під час особистого прийому.

Чоловік розповів, що єдиний на його пам’яті ремонт доріг проводили у селі два роки тому. Тоді його планували зробити капітальним, натомість лише частково залатали асфальт, бо не вистачило грошей.

«Дороги у жахливому стані, через що часто ламається шкільний автобус», – поскаржився пан Микола.

Вже цього року у селі відремонтують центральні вулиці – Леніна, Пушкіна та Горького. Так розпорядився Валентин Резніченко. Поки що проведуть ямковий ремонт, щоб уникнути незручностей для селян. На це з обласного бюджету витратять 260 тисяч гривень. Вже у наступному році дороги відремонтують капітально. Для цього місцеві чиновники мають підготувати проектно-кошторисну документацію.

2015-го на ремонт доріг Дніпропетровщини з обласного бюджету виділено 217 млн. грн. Пріоритетом є дороги, які ведуть до шкіл, садків, лікарень та інших соціально важливих закладів.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Капитально отремонтировали улицу Горького в селе Старовишневецкое Синельниковского района – Валентин Резниченко
В Днепре ремонтируют дороги: адреса
В Днепре ремонтируют дороги: адреса
Завершился капремонт 14-километрового участка Криворожской трассы – Валентин Резниченко
Капитально отремонтировали дорогу Александрия-Тихий Став в Широковском районе – Валентин Резниченко