Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Учні Саївської школи отримають нові комп’ютери

Уроки інформатики у Саївській школі П’ятихатського району перетворюються на справжні випробування. У школі не вистачає комп’ютерів, а ті, що є, вже застарілі та часто ламаються. Допомогти оновити техніку попросила очільника області Валентина Резніченка директор навчального закладу Світлана Конюшенко під час особистого прийому.

Жінка розповіла, що у школі навчається 113 учнів. На уроках інформатики вони користуються 8 комп’ютерами, придбаними ще 10 років тому. На один комп’ютер приходиться 12 школярів. При цьому техніка часто висне та ламається.

Уважно вислухавши директора школи, Валентин Резніченко доручив районній раді провести експертну оцінку обладнання та передбачити кошти на придбання нових комп’ютерів. Він звернув увагу на те, що вони мають бути сучасними. Комп’ютери мають з’явитися у школі до 1 квітня 2016 року. Таке завдання поставив очільник регіону.

Світлана Конюшенко задоволена: «Я вдячна Валентину Резніченку за його візит до нашого району, за увагу до проблем сільських жителів та бажання їх вирішувати».

Школи Дніпропетровщини на 100% забезпечені комп’ютерами, проте частина з них вже потребують заміни. Поступово усі класи інформатики регіону отримають нову техніку, повідомили у департаменті освіти і науки ОДА.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: