Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Вулицю Робочу стали поливати, щоб прибити будівельний пил, — ОДА виконала обіцянку

Організувати полив Робочої у Дніпропетровську, щоб прибити будівельний пил від капітального ремонту. З таким проханням звернувся мешканець вулиці в облдержадміністрацію. Тепер Робочу поливають. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА.

Капітальний ремонт на вулиці Робочій йде повним ходом. Фахівці оновили теплові мережі, міняють трамвайні колії, зрізають старий асфальт і укладають новий. Роботи ведуться в режимі 24/7. Побічний ефект — будівельний пил, який спричиняє незручності мешканцям вулиці. Тому вони попросили Дніпропетровську ОДА організувати полив, щоб осадити пил.

«Ми не могли ігнорувати прохання городян, — зазначив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва Володимир Верхотурцев. — Влада повинна бути відкритою і доступною для мешканців Дніпропетровщини. Крім того, саме ОДА замовник ремонту на Робочій, і ми повинні зробити все, щоб він проходив максимально безболісно для людей».

Тепер раз на два дні, о 6-ій ранку вулицю Робочу освіжає поливальна машина. «Подивимося, чи достатньо такого графіка. За необхідністю частоту поливу збільшимо», — пояснив Володимир Верхотурцев.

У Дніпропетровську працює 25 поливальних та 18 підмітально-прибиральних машин. Вони регулярно миють основні магістральні вулиці міста по мірі їх забруднення. Таких вулиць у Дніпропетровську – 350.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Капитально отремонтировали улицу Горького в селе Старовишневецкое Синельниковского района – Валентин Резниченко
В Днепре ремонтируют дороги: адреса
В Днепре ремонтируют дороги: адреса
Завершился капремонт 14-километрового участка Криворожской трассы – Валентин Резниченко
Капитально отремонтировали дорогу Александрия-Тихий Став в Широковском районе – Валентин Резниченко