Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


З початку року у Дніпропетровську встановлено 3 світлофорних об’єкти та нанесено 317 км дорожньої розмітки

З початку року у Дніпропетровську встановлено 3 світлофорних об’єкти та нанесено 317 кілометрів дорожньої розмітки. Про це під час прес-конференції повідомив головний інженер комунального підприємства «Дніпродорсервіс» Микола Шевченко.

«Зокрема, світлофорні об’єкти побудовано за адресами:вул. Червона – вул. Комсомольська, вул. Ілларіонівська – вул. Синельникова, вул. Гоголя — вул. Шевченко, а також модернізовано діючі світлофорні об’єкти на просп. Гагаріна – вул. Казакова, вул. О.Гончара – вул. Чернишевського та вул. Шинна (організація «УТОС»).

На сьогодні новий світлофорний об’єкт монтується в районі вул. Малиновського, 44. Усі світлофорні об’єкти, які встановлюються чи модернізуються, обладнані системою відліку часу. Голосове супроводження встановлюється за необхідності», — сказав Микола Шевченко. За його словами, до кінця року підприємство планує встановити світлофорні об’єкти за адресами: вул. Калинова – вул. Путилівська, вул. Київська – вул. Криворізька, просп. Кірова – вул. Ульянова та вул. Байкальська – вул. Образцова. Він також зазначив, що один світлофорний об’єкт складається з мінімум шести світлофорів, їх кількість може доходити до 30.

Нанесення дорожньої розмітки у місті триває. «Сьогодні у таких роботах задіяні 3 бригади підприємства, які наносять розмітку та пішохідні переходи на вулиці Набережна Заводська, Героїв Сталінграду та просп. Петровського. Загалом працюємо як у центральній, так і у спальних районах міста. До 1 вересня біля усіх шкіл, де б вони не знаходились, нанесено пішохідні переходи», — додав головний інженер підприємства.

На балансі комунального підприємства «Дніпродорсервіс» знаходиться 169 світлофорних об’єктів.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Весенняя уборка Днепра: коммунальщики обновляют дорожную разметку, очищают город от песка и высаживают деревья
В горсовете рассказали, как реализуется программа «Днепр — безопасный город»
В Днепре до конца года построят 11 новых светофоров и нанесут 500 км дорожной разметки
В этом году в Днепре планируют установить 22 новых светофорных объекта и нанести 1200 км дорожной разметки
В Днепре установят новые светофорные объекты, заменят дорожные знаки и нанесут 1300 км дорожной разметки