Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


89 виборчих дільниць працюватимуть у лікарнях Дніпропетровщини

Хвороба не завадить мешканцям області проголосувати на місцевих виборах за обраного кандидата. Цієї неділі в лікарнях області працюватиме 89 спеціальних виборчих дільниць. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Всі виборчі дільниці забезпечені скриньками для голосування та офісною технікою для роботи комісій.

«В стаціонарних відділеннях медзакладів Дніпропетровщини знаходяться пацієнти, які лікуються від хронічних хвороб або відновлюються після операцій. Серед них і поранені бійці АТО. Вони просто не в змозі дістатися до своєї звичної виборчої дільниці. Проте це не завадить їм проголосувати прямо в лікарні», — зазначила заступник директора департаменту охорони здоров’я Олена Лугова.

Загалом 25 жовтня на Дніпропетровщині працюватиме 1758 виборчих дільниць. Мешканці області обиратимуть депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Кривой Рог: городская избирательная комиссия объявила результаты «второго тура»
Накануне голосования в Кривом Роге происходят замены членов избирательных комиссий
Повышение соцвыплат, бесплатный проезд и пиар от президента — что в своей агитации предлагают кандидаты на должность городского головы Кривого Рога
Эксперт Роман Сердюк: об итогах местных выборов в Днепре и административной реформе
Агитационная активность кандидатов во «втором туре» выборов городского головы Кривого Рога: наружная реклама