Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпропетровщина: Спостерігачі «Відроження» та «УКРОПу» складають акти про порушення на членів криворізьких виборчих комісій

Більшість актів про порушення складені за фактом перебування печатки у неналежному місці. Акти складено спостерігачами партій «Відродження» та «УКРОПу».

У м. Кривому Розі ОПОРА отримала від довіреної особи кандидата на посаду міського голови Костянтина Караманіца (партія «Відродження») фото актів про порушення, складених спостерігачами дільничних комісій Дзержинського району.

Так, спостерігачі від партії «Відродження» та «УКРОП» скаржаться на роботу членів дільничних комісій щодо печаток, які знаходяться не в належному місці та відсутність сейфу з печаткою.

Дільниці, де були зафіксовані порушення закону: № 121485 (вул.22 Партз’їзду, 32А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50065) – голова носила печатку з собою; № 121484 (вул.22 Партз’їзду, 32А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50065) – печатка не в сейфі; № 121505 (вул.Орджонікідзе, 40, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50005) – на виборчій дільниці відсутній сейф з печаткою; № 121496 (вул.Косіора, 20А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50006) – печатка у голови комісії.

Згідно Рішення Центральної виборчої комісії № 212, п. 12: «Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, затверджений постановою ЦВК від 01.09.2015 № 212, під час виборчого процесу печатки територіальних та дільничних виборчих комісій зберігаються у сейфах (металевих шафах) у приміщенні відповідної виборчої комісії».

Згідно ч. 4 ст. 19 Закону України «Про місцеві вибори»: «Рішення Центральної виборчої комісії є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами виборчого процесу, в тому числі територіальними, дільничними виборчими комісіями, а також органами виконавчої влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Кривой Рог: городская избирательная комиссия объявила результаты «второго тура»
Накануне голосования в Кривом Роге происходят замены членов избирательных комиссий
Повышение соцвыплат, бесплатный проезд и пиар от президента — что в своей агитации предлагают кандидаты на должность городского головы Кривого Рога
Эксперт Роман Сердюк: об итогах местных выборов в Днепре и административной реформе
Агитационная активность кандидатов во «втором туре» выборов городского головы Кривого Рога: наружная реклама