Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Суд визнав незаконною бездіяльність виборчкому в реєстрації «Відродження»

Дніпропетровський окружний адміністративний суд виніс постанову, в якій визнав незаконною бездіяльність міської виборчої комісії, яка відмовляється зареєструвати для участі у місцевих виборах міську організацію партії «Відродження». Про це повідомляє прес-служба політичної партії.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні суду 5 жовтня.

Суд визнав, що Дніпропетровський виборчком систематично порушує закон України «Про місцеві вибори», відмовляючи в реєстрації списку кандидатів «Відродження» на виборах до міської ради.

«Була встановлена протиправна діяльність міської територіально-виборчої комісії», – заявив представник «Відродження» в суді Роман Кругляк.

Крім того, суд визнав порушення з боку ТВК через відсутність повідомлення партії «Відродження» про дату і час проведення жеребкування за визначенням політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені. Суд зобов’язав виборчком розмістити відповідне рішення виборчкому на стенді офіційних матеріалів для загального ознайомлення.

Нагадаємо, раніше Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконною постанову міської виборчої комісії про відмову в реєстрації Анатолію Крупському кандидатом на пост мера міста і списку кандидатів від партії «Відродження» на виборах до міської ради.

У постановах суду зазначалося, що висновки виборчкому про подачу неповного пакету документів Анатолієм Крупським і партією «Відродження» є незаконними.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Итоги недели на Днепропетровщине: 12 — 18 октября
Дніпропетровський виборчком зареєстрував кандидатів від «Відродження»
Итоги недели на Днепропетровщине: 28 сентября — 4 октября
У Дніпропетровську кандидатам від партії «Відродження» відмовляють в реєстрації
Итоги недели на Днепропетровщине: 21 — 27 сентября