Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Набережній у Дніпропетровську встановлюють нову антивандальну огорожу

До кінця року на Набережній, на ділянці від Нового мосту до вулиці Столярова, буде встановлено нову антивандальну огорожу. Про це під час виїзного брифінгу повідомила заступник директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради Анна Москаленко.

«У зв’язку з тим, що на Набережній невідомими було вкрадено та пошкоджено понад 100 секцій огорожі, прийнято рішення встановити нову антивандальну огорожу, у тому числі із заміною старої. Секція виготовлена з чавуну з елементами тризубця України, її вага близько 490 кілограмів»,- сказала Анна Москаленко. За її словами, на зазначеній ділянці Набережної буде встановлено 197 нових секцій. «На сьогодні змонтовано вже 20 секцій, сьогодні буде встановлено 10 таких конструкцій, а до кінця року решта. Нова огорожа закуплена коштом міського бюджету, на ці цілі виділено 3,8 мільйонів гривень, у тому числі на сам матеріал, а також на роботи з демонтажу старої та встановлення нової огорожі», — зазначила Анна Москаленко.

Заступник директора департаменту додала, що старі секції демонтуються і будуть зберігатися на комунальному підприємстві «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» для того, щоб наступного року їх переплавити і встановити таку ж огорожу на іншій ділянці Набережної.

zabor2

zabor3

zabor4

zabor5

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: