Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Останнім міліціонером-хабарником в історії України виявився дільничний інспектор з Кривого Рогу

6 листопада 2015 року військовою прокуратурою Криворізького гарнізону Південного регіону України викрито на хабарництві працівника органів внутрішніх справ у Кривому Розі.

Так, задокументовано факт одержання неправомірної вигоди в сумі 1500 грн. дільничним інспектором молодшим лейтенантом К.

Зазначений посадовець, в обов’язки якого, зокрема, входить вручення повісток призовникам та пошук осіб, що ухиляються від призову на строкову військову службу, вирішив зробити на цьому бізнес. Замість добросовісного виконання службових обов’язків, за що він саме і отримує заробітну платню з державного бюджету, перевертень у погонах за «відповідну мзду» робив усе навпаки.

За гроші тих, хто не бажав йти до лав Збройних Сил, горе-правоохоронець не тільки не шукав ухильників, а й прикривав їх, попереджаючи про прихід працівників військового комісаріату.

Під час проведення обшуку за місцем проживання дільничного інспектора предмет неправомірної вигоди вилучено.

Останнього хабарника в міліцейських погонах затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі зловмиснику готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Таким чином, військовою прокуратурою Південного регіону України перегорнута остання сторінка негативної історії української міліції, і лишається сподіватися, що новостворена поліція, яка починає свою діяльність з 7 листопада дня, буде позбавлена вад своєї попередниці.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: С начала операции «Порядочность» инспекторы ГАИ Днепропетровской области зафиксировали 3 факта попыток дачи взятки
Сбежавшего днепропетровского судью поймали в Арабских Эмиратах