Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


250 організацій, підпорядкованих Дніпропетровській ОДА, користуються електронними підписами, — Валентин Резніченко

Паперова бюрократія викорінюється – 250 організацій, підпорядкованих ОДА, вже працюють за допомогою електронних ключів. Це ще одна ідея підприємців, яка отримала підтримку Дніпропетровської ОДА і реалізується в регіоні. Про це повідомив глава області Валентин Резніченко.

На одному з семінарів з ProZorro ОДА та підприємці Дніпропетровщини домовилися про перехід держструктур на електронні підписи, щоб максимально спростити взаємодію бізнесу і чиновників. У Дніпропетровській ОДА ідею втілили в життя за кілька місяців. У першу чергу, електронні ключі оформили 150 працівників ОДА. Ті, хто займається проведенням тендерів, документообігом і надають адміністративні послуги.

«Обладміністрація відкрита для нових ідей. Ми прислухаємося до людей, які хочуть змінити життя в регіоні. Разом вирішили – і зробили. ОДА та 250 її структурних підрозділів отримали електронні ключі і працюють з документами ефективніше. І це лише початок. Наша мета — повне позбавлення від паперів і перехід на електронний документообіг», — зазначив Валентин Резніченко.

Керівник регіону додав, що Дніпропетровщина крок за кроком переходить на електронне управління. 80% найбільш затребуваних адміністративних послуг жителі регіону замовляють і отримують онлайн. В електронний формат переведені державні закупівлі. Сьогодні в області в ProZorro зареєстровано 400 лотів на 175 млн. грн.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: У 2014 році на Дніпропетровщині власниками електронних ключів стали майже 30 тисяч клієнтів
В сентябре почти 2000 плательщиков Днепропетровщины получили бесплатные электронные подписи
В мае 2014 года на Днепропетровщине выдано более 1500 сертификатов усиленных электронных ключей Миндоходов
С начала года более 6 тысяч плательщиков Днепропетровщины получили бесплатные электронные подписи