Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Дніпродзержинськ та Жовті Води переходять на закупівлі в ProZorro, — Валентин Резніченко

Дніпропетровщина збільшує кількість покупців у ProZorro. Спочатку на електронні закупівлі перейшла ОДА та підпорядковані їй організації. У листопаді освоїли цю систему РДА. Зараз активно переходять на ProZorro і міста Дніпропетровщини. Дніпродзержинськ та Жовті Води тепер теж з ProZorro. Про це повідомив глава регіону Валентин Резніченко.

Ще два міста Дніпропетровщини за прикладом облдержадміністрації переходять на систему електронних закупівель ProZorro. Це Дніпродзержинськ та Жовті Води. У Дніпродзержинську вже сьогодні проходить навчальний семінар для розпорядників державних коштів. Чиновників Жовтих Вод вчитимуть роботі в ProZorro 22 грудня.

«Дніпропетровщина почала впроваджувати ProZorro наприкінці серпня, коли більша частина річних закупівель вже проведена. Незважаючи на це зараз в ProZorro — понад 400 лотів на 175 млн. грн. Планова економія по ним більше 20 млн. грн. Ми розраховуємо, що з наступного року ці суми виростуть в рази», — зазначив Валентин Резніченко.

ProZorro — це система електронних торгів. Через неї укладають угоди до 200 тис. грн. на товари і послуги, до 1,5 млн. грн. — на роботи. Торги проходять в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа і за якою ціною придбала товари або послуги. ProZorro — відмінний спосіб боротьби з корупцією у державних закупівлях. За розпорядженням керівника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині виставили на аукціон 7 об’єктів приватизації
С 2015 года предприниматели Днепропетровщины заработали в Prozorro более 115 млрд грн — Валентин Резниченко
В 2018 году в Днепропетровской области в системе Prozorro зарегистрировали лотов на более 72 млрд грн – Валентин Резниченко
Уже почти 15 тыс предпринимателей Днепропетровщины работают в системе Prozorro — Валентин Резниченко
Уже более 98 млрд грн заработали предприниматели Днепропетровщины в Prozorro — Валентин Резниченко