Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Газовики закликають дніпропетровців дотримуватися правил безпеки при використанні природного газу у побуті

Дотримуватися правил безпеки при використанні природного газу у побуті і самовільно не втручатися у роботу системи газопостачання. З таким закликом до мешканців міста під час прямої телефонної лінії звернувся помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Валерій Шарапов.

«У зимовий період ймовірність отруєння чадним газом через користування опалювальними газовими приладами суттєво зростає. Різкі зміни у погоді можуть стати причиною нестабільної роботи газових приладів з відводом продуктів згоряння в димохід. Необхідно постійно провітрювати приміщення, де є газові плити, опалювальні та водогрійні газові прилади. Використовуючи побутові газові прилади при різких перепадах тиску, зниженні температури повітря, сильному вітрі та надмірних опадах, необхідно постійно контролювати наявність тяги в димових каналах», — зазначив Валерій Шарапов.

За його словами, при опаленні житлових приміщень побутовими газовими плитами утворюється смертельно небезпечний для організму людини чадний газ, наявність якого в приміщенні неможливо визначити через відсутність його кольору та запаху. Тому не слід газові плити використовувати для обігріву помешкань, а також для сушіння речей, — додав Валерій Шарапов.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Верховна Рада схвалила закон про врегулювання боргів теплокомуненерго за газ
Понад 5 тис мешканців Дніпропетровської області змінили постачальника газу
Тільки споживачі можуть «запустити» повноцінний ринок газу в Україні – Максим Беспальчук
Понад 6,3 тис мешканців Дніпропетровщини отримали субсидію на скраплений газ у 2020 році
Як змінити газопостачальну компанію: найрозповсюдженіші питання споживачів (КОРИСНО)