Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Криворізькі корупціонери з міграційної служби відповідатимуть у суді

Військовою прокуратурою Криворізького гарнізону Південного регіону України до Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу спрямовано обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України щодо начальника одного з районних відділів державної міграційної служби та заступника начальника такого ж відділу в іншому районі міста.

Установлено, що зазначені особи, які є рідними братом та сестрою, створили систему одержання хабарів від громадян, які потребували послуг міграційної служби (оформлення та видачі паспортів, внесення в них необхідних даних тощо).

Після затримання чиновників за місцем їх роботи та у належних їм об’єктах нерухомості вилучено грошові кошти, у тому числі в іноземній валюті, на загальну суму понад 500 тисяч гривень.

За рішенням суду для обох підозрюваних було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, втім жінку, після внесення застави у розмірі 740 тисяч гривень, випустили на волю.

Державне обвинувачення у суді підтримуватиме військова прокуратура Криворізького гарнізону Південного регіону України.

Довідково:

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Прокурора одной из местных прокуратур Днепропетровщины задержали на взятке
В Никополе чиновника задержали на взятке
В Каменском чиновника полиции разоблачили на получении неправомерной выгоды
На Днепропетровщине руководителя межрайонного управления водного хозяйства задержали на взятке
5000 долларов США за избежание тюремного срока — в Никополе задержан полицейский