Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Мобільний додаток до гарячої лінії губернатора: перші користувачі отримають рішення вже до Нового року

Мобільний додаток E-contact – в дії. Перші звернення почали надходити до контакт-центру ОДА з мобільних телефонів від мешканців Дніпропетровщини. Вже зареєстровано понад 30 заяв. Серед питань, які турбують громадян, – стан ліфтів, доріг, освітлення вулиць, якість транспортного обслуговування. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Сучасний інтерфейс і простий у користуванні. Мобільний додаток E-contact для Дніпропетровської ОДА розробили волонтери IT-Рух Дніпро. Це ще один канал комунікації, який повинен допомогти вирішити питання місцевого значення.

«Якщо люди хочуть щось покращити в будинку, на вулиці або у своєму населеному пункті, то все в їхніх руках. Помічник в цьому – мобільний додаток E-contact. Він дозволяє не тільки повідомити про питання, які турбують, але й проілюструвати повідомлення фотографією. Жителі Дніпропетровщини вже адресують свої звернення до влади. З моменту запуску системи звернулося 34 мешканці. В основному – з Дніпропетровська, Кривого Рогу та Дніпродзержинська», – зазначив Валентин Резніченко.

Мобільний додаток можна завантажити на телефон, зайшовши на Google Play. Після реєстрації залишити своє повідомлення і прикріпити фото. При цьому не обов’язково знати, на кого саме потрібно адресувати заяву. Система самостійно відправить його компетентній особі. Крім того, E-contact відстежує стан опрацювання звернення і повідомляє, коли воно буде вирішено. Географія заяв – на інтерактивній карті.

Щоб додаток з’явився в телефоні, достатньо перейти за посиланням:
https://play.google.com/apps/testing/ua.gov.dp.econtact

Звернутися до обласної влади можна кількома способами. На гарячу лінію контакт-центру за номером — 0-800-505-600. Протягом 2015 року центр зібрав майже 50 тис. звернень. Приймає заяви і сайт http:e-contact.dp.gov.ua. З початку року туди звернулося близько 8 тис. мешканців регіону.

Мобільний E-contact – це програма, яка дозволяє відправляти звернення до влади з фотографіями та коментарями прямо з мобільного телефону. Запустили його тиждень тому, 17 грудня.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Єдина гаряча лінія, контакт-центр з мобільним застосунком та чат-ботом: як у Дніпрі подати звернення до міської влади та як вони опрацьовуються
Запрацював чат-бот контакт-центру Дніпра
Дороги, отопление и деревья: на что часто жалуются днепряне в контакт-центр горсовета?
В Днепре заработал единый контакт-центр по вопросам благоустройства и ЖКХ
В Днепропетровске создадут мобильное приложение для общения с чиновниками