Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Надіслати запит до Дніпропетровської ОДА можна у будь-який зручний спосіб

Особисто, письмово, телефоном, факсом чи електронною поштою – надіслати запит до Дніпропетровській ОДА можна у будь-який зручний спосіб, нагадують в управління по роботі зі зверненнями громадян.

Маєте питання з соцзахисту, медицини, сільського господарства, транспорту та іншого? Будь-який громадянин може дізнатися відповідь у Дніпропетровській ОДА.

Заявку можна відправити листом: 49004, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1, Дніпропетровська облдержадміністрація (на конверті вказати «Публічна інформація») чи електронною поштою: public@adm.dp.ua.

Також можна зателефонувати чи скористатися факсом: (056) 742-70-61, (056) 742-85-54.

Передати запит можна й особисто. Зверніться до інформаційно-ресурсного центру «Відкрита влада». Він розташований на першому поверсі Дніпропетровської ОДА (пр. Кірова, 1, кабінет №6). Графік роботи: з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45).

Зазвичай відповідь надається протягом п’яти робочих днів з моменту отримання запиту. Та якщо вона потребує обробки багатьох даних, то термін може бути подовжено до 20 робочих днів. Коли запит стосується захисту життя чи свободи людини, стану довкілля, якості продуктів і предметів побуту, аварій та катастроф, відповідь надається протягом 48 годин.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Днепропетровская ОГА станет доступнее для людей с инвалидностью
В Днепропетровской ОГА внедряют современные технологии для проведения совещаний
Выделение земельных участков и психологическая поддержка бойцов АТО: главные события от ДнепрОГА
Земля для бойцов АТО, гастроли лауреатов фестиваля атошных песен и сплав на каяках: в ДнепрОГА подвели итоги последней недели
День знаний: какими были школьные годы команды Днепр ОГА