Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Прокурори вимагають арешту Г.Корбана без визначення застави

Під час засідання в Апеляційному суді Києва сторона обвинувачення виступила з вимогою щодо арешту лідера УКРОПу Геннадія Корбана без визначення розміру застави. Про це повідомила прес-секретар політсили Євгенія Кравчук, передає УНН.

«Прокурори вимагають арешту Геннадія Корбана без визначення розміру застави. При цьому вони визнали, що не мають відомостей стосовно того, що Геннадій Корбан порушував свої обов’язки, перебуваючи під домашнім арештом», — написала Є.Кравчук у Facebook.

Вона також додала, що захисники клопочуть про звільнення Г.Корбана з-під домашнього арешту і «вказують на неефективність дій правоохоронних органів, які увесь цей час навіть не проводили слідчих дій, хоча адвокати звертались з таким проханням».

Також, за словами адвокатів, браслет, який застосовується для контролю, перешкоджає проведенню нормального медичного обстеження.

Є.Кравчук додала, що в суді оголосили перерву на 15 хвилин.

Нагадаємо, 1 грудня Апеляційний суд Києва продовжив розгляд скарг захисту лідера УКРОПу Геннадія Корбана та Генеральної прокуратури України на рішення Печерського районного суду столиці, який обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: «ГромКонтроль» в Днепре выиграл суд по делу против Корбана
У Корбана прошли обыски
Захист Г.Корбана висловив недовіру прокурорам
Суд зобов’язав невідкладно провести медобстеження Г.Корбана і відклав засідання до 20:30
Корбану сделали операцию на сердце из-за угрозы инфаркта