Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпропетровській області відремонтували півтора десятка гуртожитків для переселенців

На Дніпропетровщині відремонтували півтора десятка гуртожитків для переселенців. Роботи проводилися коштом ЄС — всього західні партнери виділили понад 1,5 мільйона євро. Вже наступного року переселенці зможуть туди переїхати, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

Коштом Європейського Союзу відновили 15 комунальних і державних об’єктів в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Вільногірську, Кривому Розі, Новомосковську, Жовтих Водах та Нікополі. Більшість з них були в занедбаному стані та не використовувалися.

«За офіційними даними з Донбасу на Дніпропетровщину перебралися близько 80 тисяч людей. Не всі змогли фінансово «потягнути» оренду квартири, тому ми допомагаємо їм знайти нові помешкання. Один з варіантів — відремонтовані гуртожитки. Масштабний проект, який ми реалізували разом з європейськими партнерами, дозволить людям поселитися в комфортних умовах», — зазначив Валентин Резніченко.

Всі будівлі привели до ладу за півроку. Їх капітально реконструювали: замінили вікна, систему опалення, сантехніку. Зараз у гуртожитках встановлюють нові меблі. Прийняли роботи представники ЄС, які приїжджали оцінити якість ремонту.

«Перших мешканців гуртожитки приймуть наступного року. Вони дадуть притулок більш ніж двом тисячам переселенців. Люди зможуть жити там стільки, скільки буде потрібно», — повідомив голова ОДА.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Павлограде открыли жилой дом для переселенцев
В Павлограде переселенцев загнали в угол повышением тарифов на коммунальные услуги
Дом для переселенцев реконструируют в Верхнеднепровске – Валентин Резниченко
В Днепре переселенцы собирают подписи за заселение их в общежития, отремонтированные за средства ЕС
В пяти громадах Днепропетровщины реконструируют жилье для переселенцев, — Валентин Резниченко