Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпропетровську оголосили перелік речей, які можна вивозити за кордон без сплати мита

Дніпропетровцям розповіли, що можна брати з собою на відпустку за кордон, не сплачуючи мита. До переліку входять особисті речі та спорядження для активного відпочинку. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомив начальник відділу митного оформлення поста «Дніпропетровськ-аеропорт» Євгеній Атаманенко.

«Без сплати мита можна брати особисті речі. Сюди входить спортивне спорядження (лижі, велосипед, сноуборд тощо). Тобто усі речі для активного відпочинку, що призначені для використання однією особою. Також вільно можна провозити через кордон косметичні засоби у кількості, що потрібна для однієї особи на період поїздки. Те саме з особистим одягом та взуттям. Також не потрібно сплачувати мито за перевезення особистих прикрас, якщо вони мають ознаки, що ними користувались. До речі, правила однакові як для біжутерії, так і для коштовностей», — сповістив Є.Атаманенко.

За словами Євгенія Атаманенка, громадянин має право вільно перевозити через кордон один фотоапарат чи відеокамеру разом з обґрунтованою кількістю фото-, відео-, кіноплівок. Проте телефони та особисті комп’ютери можна брати у відпустку у кількості двох штук, флеш-карти – у кількості трьох штук. На лікарські засоби, що містять наркотичні речовини потрібно взяти з собою рецепт у лікаря.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Днепропетровщине владельцев автомобилей на евробляхах просят ускориться с оформлением
Днепропетровские таможенники обнаружили ввоз товара с временно оккупированной территории
Днепропетровцам рассказали о борьбе с таможенными правонарушениями
В прошлом году днепропетровские таможенники изъяли товаров на 800 тыс грн
Днепропетровской таможней Миндоходов выявлено 435 нарушений таможенных правил