Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпропетровську триває другий раунд додаткової вакцинації від поліомієліту

88% дітей від запланованої кількості вже привиті в рамках другого раунду додаткової вакцинації від поліомієліту. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила головний педіатр департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради Наталія Мороз.

«Зокрема, на сьогодні в рамках другого раунду вакцинації щеплення зроблено 54 тисячам 28 дітям із 61 тисячі 373 запланованих, це достатньо високий показник. Другий тур щеплення подовжено до кінця цього тижня. У першому та другому раундах вакцинації підлягали діти віком від 2 місяців до 6 років. Після завершення другого туру додаткової вакцинації від поліомієліту, очікуємо, що розпочнеться і третій, в рамках якого щеплення робитимуться дітям до 10 років», — зазначила Наталія Мороз.

Для проведення додаткової вакцинації, батькам необхідно звернутися до амбулаторії загальної практики сімейної медицини за місцем мешкання. «Тим дітям, які відвідують дитячі садки, щеплення роблять організовано у дошкільному закладі. Були такі випадки, коли батьки відмовлялися прививати дітей у дитсадках, тоді вони робили щеплення в амбулаторії. Коли буде третій тур вакцинації, який вже охоплюватиме дітей шкільного віку, тоді щеплення поводитиметься й у школах», — додала головний педіатр департаменту.

За словами позаштатного дитячого імунолога департаменту Олени Філіної, для збереження стабільної епідеміологічної ситуації повинно бути привито 95% дитячого населення. «Тому закликаємо батьків зробити щеплення від поліомієліту своїм дітям. Слід відзначити, за результатами першого раунду вакцинації, у батьків не спостерігається паніка або страх щодо будь-яких ускладнень у дітей після щеплення», — сказала Олена Філіна.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Днепропетровщине дети и взрослые могут бесплатно вакцинироваться от кори
Все жители Днепропетровщины могут бесплатно вакцинироваться от кори
Жители Днепропетровщины смогут сделать бесплатные прививки у частных врачей
На Днепропетровщине от гриппа вакцинировали почти 5 тыс. человек из групп риска
Кто в Днепре может бесплатно вакцинироваться от гриппа